Jansen Acryl Lakplamuur 800 gr

Voor 16:00 uur besteld? Zelfde werkdag verzonden.
Aanbiedingsprijs € 24,26 € 20,05 Adviesprijs € 32,34
SKU
007419

watergedragen Acryl lakplamuur

Jansen Acryl Lakplamuur is een watergedragen lakplamuur. Deze Acryl lakplamuur onderscheidt zich van de concurrentie, dit omdat het mogelijk is eenvoudig grote oppervlakken te plamuren.

De Acryl Lakplamuur heeft een gladde afwerking, waarbij schuren niet noodzakelijk is. Tevens is het mogelijk om met deze lakplamuur meerdere lagen per dag aan te brengen, ook nat in nat (zeer hoge laagdikte max. tot 800 mµ nat). Bij het aanbrengen van hogere laagdikte kunt u beter de Jansen Acryl Snelplamuur of de Jansen 2K Polyester plamuur gebruiken.

Toepassingsbereik:
Lakplamuur voor het wegwerken van kleine oneffenheden in en het egaliseren van voorbehandeld hout (binnen), pleisterlagen, beton en ijzer buiten en binnen.

Kan afgewerkt worden:
Met acryl- en alkydharslakken en met dipersieverven.

Verwerking:
- Absorberende ondergrond voorzien van een grondlaag, ijzer voorbehandelen met roestwerende primer, oude verflagen gladschuren.
- Door het meermaals aan te brengen met tussenperiodes van 1-4 uur verkrijgt men bijzonder gladde oppervlakken.
- Als de plamuur bijna droog is, met een schoon plamuurmes na trekken, dit maakt schuren overbodig.
- Buiten dient de plamuur na het drogen direct afgewerkt te worden.
- Voor snelle reparaties adviseren wij de Jansen Acryl Snelplamuur toe te passen.
- Niet verwerken bij temperaturen onder de + 5ºC.
- Niet met water afdekken!

Gereedschap reinigen:
- Onmiddellijk na gebruik met water.

Drogen:
- Na 3-4 uur droog en schuurbaar.
- Dikte natte laag max 800 mµ.
Opslag:
- Beschermen tegen vorst.
- Aangebroken blik met folie afdekken en goed afsluiten.

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over:Jansen Acryl Lakplamuur 800 gr
Loading...